КОСМЕТОЛОГИЯ

/, Медицина/КОСМЕТОЛОГИЯ

КОСМЕТОЛОГИЯ

Хто з вас не мріє бути найкрасивішою, ловити захоплені погляди?

Але кожна знаходить в собі якісь дрібниці, які заважають відчувати себе впевнено: почервоніння і пігментні плями на обличчі, невеликі зморшки біля очей або подвійне підборіддя.

Сучасний центр косметології «СИНАЙ» дозволить впоратися з будь-якими зовнішніми недоліками за допомогою правильного підбору доглядають процедур.

Чому «СИНАЙ»

Всі фахівці нашого центру мають вищу медичну освіту і спеціалізацію в області косметології.

Клініка косметології та пластичної хірургії «СИНАЙ» піклується про постійне підвищення кваліфікації кожного працівника на семінарах, тренінгах, курсах.

Ми працюємо в двох напрямках. Перше – це пластичні операції. А друге – безопераційна корекція естетичних недоліків за рахунок останніх досягнень ін’єкційної і апаратної косметології. Тільки перевірені передові методики та препарати, які використовуються у роботі для омолодження, гарантують видимі результати у сфері естетики і догляду.

На першій консультації після огляду лікар-косметолог складає відповідну саме вам індивідуальну програму догляду, враховуючи ваш тип шкіри, спосіб життя і побажання щодо результату.

Косметологічні процедури

Косметологічний центр «СИНАЙ» предлаагет повний спектр сучасних послуг лікарської косметології для жінок і чоловіків будь-якого вік.

Фотоепіляція

З допомогою імпульсного світла здійснюється ефективний вплив на проблемні волосся.

Крім того, завдяки світлових спалахів поліпшується тургор, починається розгладження дрібних зморшок. Точкове вплив на проблемні ділянки дерми дозволяє не пошкодити клітини.

Догляд за шкірою

Косметологічна клініка «СИНАЙ» пропонує цілий комплекс заходів, щоб провести якісне очищення шкіри обличчя від чорних крапок, рогових лусочок, відмерлих частинок шкіри.

Всі види косметологічних чищення обличчя, пілінги дозволять вам спостерігати позитивний ефект вже через кілька днів після першої процедури. Зникнуть прищики, шкіра розгладиться і буде виглядати посвіжілої.

Омолодження шкіри

Одна з самих затребуваних процедур – це біоревіталізація, відновлює водний баланс шкіри завдяки ін’єкцій з гіалуронової кислотою. Складочки і зморшки через надактивних лицьових м’язів можна прибрати за допомогою ін’єкцій ботулотоксинів.

З допомогою таких препаратів можна скорегувати овал обличчя, форму брів, зробити ліфтинг лоба і навіть допомогти в боротьбі з гіпергідрозом.

Контурна пластика

Такі процедури дозволяють збільшити обсяг губ, відновити скульптурні лінії особи, мінімізувати кількість зморшок без операцій.

Після консультації грамотний лікар підбере оптимальні засоби для проведення контурної пластики відповідно до типу шкіри.

By |2019-04-17T20:11:47+02:00Апрель 17th, 2019|Uncategorized, Медицина|0 Comments

Leave A Comment

9 − 3 =