Інтернет-портал – це багатофункціональний майданчик з різноманітним інтерактивним сервісом, що включає великі можливості та послуги, у тому числі шляхом надання користувачам посилань на інші сайти.

Народная-медицина

Що означає інтернет-портал для звичайного користувача
Щоб дізнатися про останні новини, пенсіонер Микола відкривав сайт новин і читав там про останні події у світі. Коли він цікавився, чи буде дощ, то цього разу відкривав інший веб-ресурс і дивився, яка буде погода наступного дня. Щоб дізнатися про футбол або почитати про історію середньовіччя, Микола вивчав історичні сайти та енциклопедії. Він знову і знову відкривав нові закладки на панелі браузера, що забирав час, і було дуже незручно.

Робимо вашу сторінку цікавою та стимулюємо передплатників частіше заглядати до вас на сторінку або на сайт за покупками
Свіжі публікації регулярно
Якось до нього в гості приїхав онук Микита та розповів, що веб-портал – це спеціальний майданчик, на якому всю необхідну інформацію та всі корисні сервіси можна знайти в одному місці. І з того часу все, що Миколі було потрібне, завжди знаходилось у нього під рукою.

Що таке веб-портал в інтернет-просторі
Портали – платформи з великою структурою корисних ресурсів, із привабливим дизайном, зручною навігацією, за допомогою якої можна швидко потрапити до потрібного розділу. Пошта, пошук інформації, новини, афіша, бібліотека, статті, фото та відео галереї, погода та не тільки це – все є на одному сервісі.

Такий широкий спектр можливостей доступний завдяки наявності пошукової системи, яка є перемикачем, як на залізниці – показує варіанти шляхів спрямування та переводить (перемикає) на потрібний сайт. Вона пропонує великий вибір посилань на інші веб-ресурси та направляє відвідувача на той майданчик, де він знайде необхідну інформацію.

Відмінною рисою порталу є інтерактивна частина. Вона залучає своїх користувачів до тематичних форумів для обговорення нагальних питань та обміну досвідом у чатах, опитуваннях, знайомствах, коментарях, рейтингах та відгуках.

аминокислоты

Навіщо створюються такі масштабні інтернет-портали? Все залежить від мети та потреб їх власників. Це може бути брендове просування, продаж товарів чи послуг, створення засобу масової інформації з метою вплинути на думку цільових споживачів та збільшити чисельність лояльної цільової аудиторії.

Чим відрізняється сайт від порталу
Сайт також, як і інтернет-портал, може бути наповнений контентом. Матеріалів, статей та відеороликів може бути багато. Але звичайний сайт все одно присвячений одній тематиці.

Наприклад, інтернет-магазин продає або певний товар, або продукцію якоїсь фірми — ви не зустрінете ресурсу, де можна купити котячий корм та книги з копірайтингу. Форуми є місцем для спілкування та обговорення певної теми. Сайт-візитка представляє основні дані про підприємство, бренд або приватного підприємця. Блог – це авторський щоденник.

Завдання цих ресурсів – надати матеріали у повному обсязі за одним певним предметом. Щоб залучити відвідувача до читання таким чином і змусити якомога довше перебувати на них.

Інтернет-портал має іншу мету. Його завдання в тому, щоб допомогти відвідувачу знайти відповідь на своє запитання та за допомогою посилань на зовнішні послуги направити його на потрібний йому ресурс за необхідною інформацією.

http://php-zametki.ru/portal/publ/453-tehnologija-prodvizhenija-sajta.html

https://joomla-master.org/stati/obzori/vajnost-prodvijeniya-saieta-v-poiskovix-sistemax.html

https://zefirka.net/2020/01/20/rabota-v-seti-chto-eto-takoe-i-s-chem-edyat/

https://worldoftrucks.ru/k-komu-obratitsya-dlya-prodvizheniya-sajta/

http://dnop.kiev.ua/2020/04/prodvizhenie-sajtov/

https://www.penza-press.ru/zakazyvaem-prodvizhenie-sajta.dhtm

https://vhlonline.ru/kraud-marketing-dejstvennyj-instrument-prodvizhenija/

https://vhlonline.ru/kraud-marketing-jeffektivnyj-instrument-prodvizhenija/

https://mastersamodelka.ru/blog/kak_mozhet_pomoch_kraud_marketing/2020-04-20-7586

https://moscow-hunters.ru/20200420/2012646803-kachestvo-saytov-kotorye-popadayut/

https://www.do-it-yourself-best.net/post469728030/

https://florsita.ru/post469429514/

https://mirzdorovia1000.ru/post469429733/

https://tvori-chudo.ru/poznovatelnoe/3968-chto-takoe-kraud-marketing.html
https://alina-style.com.ua/antikrizisnaya-pomoshh-biznesu/

novosvit.pp.ua/prodvizhenie-sajta-kraud-ssylkami-chto-nuzhno-znat/

lineyka.net/polezno-znat/chto-takoe-mobilnyj-marketing.html

https://sport-weekend.com/gde-vygodno-zakazat-prodvizhenie-sajta-v-kieve.htm

https://infohom.ru/post469519386/

https://iksu.pl.ua/post469620195/

https://iksu.pl.ua/post469620644/

 

Завдання інтернет-порталу Однією з основних особливостей веб-порталу є наповненість різноманітним контентом. На відміну від звичайного сайту на цьому ресурсі завжди дуже багато інформації, різних матеріалів та відео. Але ці матеріали об’єднані загальної тематикою. Завданнями звичайних веб-сайтів, присвячених якомусь одному напрямку, є якісне надання інформації чи послуг з обраного напрямку. Для інтернет-порталів головною виступає дещо інше завдання.

Основна мета полягає в тому, щоб надати користувачеві інформацію, що його цікавить, і за допомогою посилань направити його на потрібний ресурс з необхідним контентом. Веб-портал спрямовано розширення профілю, його завданняпоєднати у собі ту інформацію, яку користувачам доводиться шукати різних джерелах. Для цього на ньому розміщена пошукова система, сервіси для здійснення різних дій, безліч новин та розваг. Портал виступає своєрідним путівником, який допомагає знаходити спеціалізовані, профільні чи корпоративні сайти. Джерело: https://www.castcom.ru/publications/web/chto-takoe-internet-portal.html © https://www.castcom.ru

 

https://kiev.sq.com.ua/rus/novosti_partnerov/15.06.2022/delaem-vybor-v-polzu-raskrutki-saita

https://www.skmost2014.ru/stroiuslugi/1011-kompleksnye-uslugi-prodvizheniya.html

https://journaltech.ru/issledovateli-nashli-vozmozhnyj-biomarker-krovi-dlya-suicida/

https://bmw-xl.ru/bmw-m3-e36-vozvrashhaetsya/

https://dog-32.ru/blog/servis_kraud_marketinga/2022-05-07-3124

https://zeluvd.ru/stati/chto-vhodit-v-raboty-po-prodvizheniju-sajta.html

https://zeluvd.ru/stati/servis-kraud-marketinga.html

https://kalmykia24.ru/