Для багатьох фінансово освічених людей інвестиції – це не лише додаткових дохід, але і дуже цікаве заняття. Досягти вершин дано не всім, але мати позитивний результат може мати практично кожний.

Процес формування грамотного інвестора можна розділити на декілька етапів:

Етап 1

Насамперед потрібно визначити рівень бюджету, а точніше рівень своїх «вільних» коштів. Тобто коштів при втраті яких ви не відчуєте ніякого дискомфорту в  житті. Якщо ви володієте потрібною сумою, то переходимо до другого етапу.

Етап 2

Цей етап – це етап підготовки, потрібно задати собі деякі запитання:

  • Чи готовий я кожного місяця вкладати частину своїх доходів в інвестиції?
  • Яку суму я готовий інвестувати?
  • На який термін я планую інвестувати свої кошти, і що я очікую по завершенню даного терміну?

Таким чином ви зможете спланувати свій бюджет. Не варто мріяти про захмарні доходи, тому що без досвіду заробляти досить складно. Запам’ятайте, що для досвіду навіть поганий результат – важливий.

Етап 3

Тут постарайтеся чітко визначити свою інвестиційну мету. Тобто дайте собі відповідь, для чого вам інвестування, для того щоб забезпечити себе в старості, або для того щоб придбати собі квартиру. Не забувайте про інфляцію, при розрахунках враховуйте і її.

Етап 4

Читайте книги про те, як правильно інвестувати свої кошти, відвідуйте бізнес форуми, підпишіться на розсилки відомих інвесторів та бізнесменів.

Вивчайте всю доступну вам інформацію, тобто підвищуйте свою фінансову грамотність.

Етап 5

Тут ви будете планувати свою стратегію, тобто методи за допомогою яких ви будете здійснювати свою інвестиційну діяльність. Хтось женеться за стабільністю, а хтось любить ризикувати, і при цьому очікують великих прибутків.

Змінювати пріоритети по стратегії по ходу діла буде не правильно. Якщо зупинилися на консервативній стратегії, то дотримуйтесь її до кінця, і вивчайте всі тонкості.


Крауд-маркетинг примеры