Я давно уже цікавлюсь куди можна вигідно та безпечно інвестувати свої гроші. Вивчаю та досліджую різні об’єкти для інвестування. Поки що ніяких серйозних інвестицій у мене немає, але я ще просто вчуся.

Розберемо знайомі та діючі варіанти інвестицій для мене.

1. Банківські вклади

Дуже простий і доступний спосіб. Ви гарантовано отримаєте дохід, розмір якого залежить від суми складу та процентної ставки.

2. Інвестиції в Форекс

Набирає популярності варіант інвестування грошей у валютний ринок Форекс. Але для того щоб отримати дохід потрібні знання, досвіт та вміння.  Перед тим як вкладати гроші в Форекс потрібно ознайомитися з усіма особливостями та нюансами ринку.

3. Інвестиції в ПАММ рахунки

В тому випадку, якщо у вас немає часу, уміння чи бажання освоювати торгівлю на валютному ринку, ви можете віддати свої гроші в управління уже досвідченому трейдеру. Який буде торгувати на ринку вашими грошима, а весь прибуток ви поділите між собою наперед визначеними долями. Хороший трейдер запросто принесе вам прибуток в 100-150% річних з мінімальними ризиками.

4. Інвестиції в золото та дорогоцінні метали

Всі часи золото було найбільш стабільним дорогоцінним металом. Золото практично ніколи не падає в ціні, тому це досить хороший інструмент для інвестицій.

5. Інвестиції в акції

Інвестиції в цінні папери (акції) – досить прибутковий вид інвестування, але пов’язаний з великими ризиками, тому що ринок постійно змінюється.

Акції досить складний спосіб інвестицій, і для того щоб отримувати прибуток потрібно добре розбиратися в нюансах.

6. Вклади в ПІФи

Паєвий інвестиційний фонд – це хороша можливість зберегти, а також примножити свій капітал з ризиком, який прямо пропорційний прибутку.

Не рекомендую вам інвестувати свої гроші в ПІФи, якщо вам не зрозуміла схема при якій ви будете отримувати прибуток.

7. Інвестиції в нерухомість та будівлі

Високоприбутковий тип інвестицій. Мінуси в тому, що інвестиції довгострокові, для того щоб отримати дохід вам прийдеться чекати рік, два, а то і набагато більше. Ще один мінус в тому, що інвестувати потрібно відразу велику суму.

8. Інвестиції в сайти

Ви маєте гроші для інвестицій? Маєте досвід ведення та просування сайтів? – Купіть собі перспективний сайт, який уже приносить дохід. Почніть його розвивати і підніміть місячний дохід до суми, яка вам потрібна.

Кожного дня сайт буде приносити вам прибуток, а продати прибутковий сайт можна завжди без проблем.

Правильно кажуть – припинити існування свого підприємства набагато важче ніж його розпочати.


Биржа крауд ссылок EMBO Studio