Про Хостел На Курмановича

/Про Хостел На Курмановича

Про Хостел На Курмановича

Про Хостел На Курмановича

This post is also available in: English, Russian, Polish

Хостел На Курмановича Львів (Hostel Kurmanovich Lviv Ukraine) – ідеальний варіант економ-проживання для тих, хто цінує високий рівень готельного сервісу у поєднанні із доступною ціною. За 4 роки своєї діяльності хостел у Львові Курманович зарекомендував себе якісним засобом тимчасового розміщення за низькою ціною.

Хостел Курманович Львів розташований на відстані близько шести кілометрів від центру Львова та близько трьох кілометрів від Головного Львівського залізничного вокзалу, за адресою вулиця Генерала Курмановича 9 (Львів). Хостел пропонує надзвичайно широкий перелік додаткових послуг, які стануть у пригоді гостям міста під час перебування у Львові із туристичною метою або під час ділової поїздки. Завдяки хорошому транспортному сполученню для Вас не складе жодної проблеми із доїздом до будь-якого місця у Львові.

Хостел Курманович Львів пропонує комфортне проживання у затишних дво-, три-, чотири- та п’ятиосібних номерах. Серед переваг проживання у хостелі варто відзначити достатньо значний номерний фонд (25 номерів, 100 спальних місць), значний досвід роботи як з індивідуальними гостями, так і організованими спортивними або туристичними групами, лояльну цінову політику щодо постійних клієнтів та організованих груп, можливість організації харчування (сніданки, обіди, вечері) для груп від 10 до 100 осіб.

Хостел Курманович у Львові співпрацює на постійній основі із рядом туристичних компаній, спортивних федерацій та навчальних закладів України та Польщі і щороку здобуває все нових своїх шанувальників та майбутніх постійних клієнтів. Хостел Курманович Львів пропонує готельний рівень обслуговування за надзвичайно доступною ціною, уможливлюючи відвідання міста Лева навіть особам із обмеженими фінансовими можливостями.

Більше про хостел у Львів На Курмановича

Номери та ціни Хостел На Курмановича

Фото Хостелу На Курмановича

Умови проживання у Хостелі На Курмановича

Поселення для груп дешево у Львові

Розташування та схема доїзду до хостелу Курманович

Харчування в хостелі на Курмановича

Додаткові послуги Хостелу На Курмановича

Відгуки клієнтів

By |2019-05-07T13:34:50+02:00Март 21st, 2016|Без рубрики|Комментарии к записи Про Хостел На Курмановича отключены