ПАММ ( від англ. PAMM — Percent Allocation Management Module – модуль управління процентним розподіленням) – спеціальний механізм роботи торгового рахунку, який технічно значно спрощую передачу коштів на торговий рахунок в управління для проведення операцій на фінансових ринках.

Простіше кажучи, ПАММ- це один з самих зручних видів довірчого управління, коли трейдер розпоряджається загальним капіталом, який внесли інвестори. Робиться це за допомогою одного рахунку, куди примагнічуються гроші всіх інвесторів.

Для того, щоб інвестовані кошту були в безпеці, трейдер відкриває рахунок на свої гроші, і не може розпоряджатися коштами своїх інвесторів. А може лише використовувати їх для здійснення торгових операції на ринку.

Весь прибуток та збиток буде розділятися між всіма інвесторами.

Завдяки такі технології основні функції в ПАММ рахунках, що відповідають за розподіл грошових коштів, є автоматизованими, а це скорочує багато ризиків для обидвох сторін, і дозволяє знизити мінімальну суму інвестицій навіть до 1$.

Отриманий прибуток розподіляється між інвесторами та трейдером в кінці кожного торгового інтервалу (зазвичай один раз на місяць).  Інвестори отримують прибутки пропорційні їхнім вкладам. Якщо один інвестор вклав в два рази більше коштів ніж інший, то і його прибуток буде у два рази більший. Трейдер отримує процент від прибутку інвесторів, крім свого торгового заробітку.

Розподіл збитків також розподіляється рівномірно і залежить від початкової суми вкладу. Якщо трейдер за місяць отримав просадку – 10%, то всі інвестори отримали збиток 10% від суми. Але трейдер не отримає відсоток від прибутку інвесторів до тих пір, поки не відновить їх вклади до початкового стану. Тому трейдери мають великий фінансовий інтерес у тому щоб у нього було багато інвесторів, і всі вони отримували великий прибуток.