Створення сайтів

/, Сайтостроение/Створення сайтів

Створення сайтів

Створення сайтів та просування сайтів

Веб-студія  розробляє якісні та багатофункціональні інтернет-продукти, які допоможуть розширити коло діяльності та збільшити популярність вашої компанії. Ми пропонуємо Вам широкий спектр послуг — від створення ідеї проекту до планування та проведення рекламних кампаній в мережі інтернет.

Візитка Корпоративний Інтернет-магазин
Базові складові таріфних планів
Місце на диску для сайту 50 МБ 500 МБ 1000 МБ
Кількість можливих сторінок необмежено необмежено необмежено
БЕЗКОШТОВНЕ наповнення сайту 10 сторінок 20 сторінок По одній товарній позиції в кожній категорії (не більше 30)
Кількість поштових скриньок необмежено необмежено необмежено
Додаткові модулі, сервіси та послуги Ціна, грн.*
Розробка та встановлення слайдера (ротатора) картинок чи тексту 80
Створення та розміщення карти від Google чи Yandex 40
Підключення статистики відвідувань Google Analytics чи Yandex Metrika 40
Зміна оформлення чи дизайну сайту та інші роботи пов’яні з технологіями HTML та CSS 85
Наповнення сайту контентом та редагування існуючого (за годину праці контент-менеджера) 50
Написання унікального контенту (за 1000 знаків без пробілів) 60
Копірайтинг (за 1000 знаків без пробілів) 40

Сайт має працювати на Вас

Виготовлення сайту завжди має проходити з певною метою. Найчастіше мета розробки сайту — отримання прибутку, але мета може бути й іншою. Наприклад, створити спільноту, організувати громадський рух, прорекламувати соціальний проект та безліч інших. Однак мета є завжди. Саме з точки зору здійснення Ваших цілей і створюються сайти та прсуваються сайти у веб-студії EMBO Studio.

Якщо Ви хочете залучити клієнтів, то Вам не обов’язково вкладати значні кошти для створення унікального дизайну чи складного функціоналу. Головне створити зручний і зрозумілий користувачу сайт візитку, а також здійснювати його просування  в пошукових системах. Слід розуміти, що вкладення в розробку сайту величезних коштів, без відвідувачів, не допоможе в досягненні Вашої мети. Краще створити сайт дешево, однак вкласти додаткові кошти в просування сайту.

Інша справа, якщо Ви хочете створити корпоративний сайт. В даному випадку дизайн буде відігравати одну з головних ролей, так як сайт компанії це її обличчя в мережі інтернет. Від дизайну такого сайту та якості його наповнення буде залежати успіх в створенні іміджу Вашого підприємства та отримання прибутку.

Створення інтернет-магазину — це в першу чергу створення торгової площадки, яка дає можливість продавати товари або послуги величезній кількості користувачів всесвітньої мережі. Схема роботи інтернет-магазину проста: користувач обирає необхідні товари або послуги, додає їх в корзину і оформлює замовлення. Замовлення оформлюється на сайті, через повідомлення необхідної інформації про покупця, виборі способу оплати і місця доставки. Інформація про покупця може зберігатися на сайті для забезпечення механізму повторної покупки. Сучасні інтернет-магазини представляють собою складні сайти з безліччю функцій, що забезпечують зручність користувачу і збільшення прибутку для власника інтернет-магазину.

By |2019-04-22T20:27:46+02:00Март 16th, 2016|Сайтостроение, Партнеры|0 Comments

Leave A Comment

четыре × пять =