Свій бізнес чи робота по найму

//Свій бізнес чи робота по найму

Свій бізнес чи робота по найму

Ставши підприємцем, ми відразу стаємо поважними і гордими самі за себе. Але через деякий час спогади про найману роботу стають все частіші та частіші. Виконуючи свою роботи ти отримував скромну але регулярну зарплату, а ночами міцно спав замість того, щоб обдумувати плани розвитку свого бізнесу. Але і це проходить, і уже через рік – другий тяжко собі навіть уявити, як це – залежати від настрою керівництва, та отримувати мізер за свій дорогоцінний час.

Свій бізнес чи робота по найму

Відповідальність

Бізнес ніколи не дає багато вільного часу та багато грошей відразу. У людей, які працюють по найму робота більш-менш розподілена по часу, а власникам нового бізнесу про вільний час можна практично забути. Але це лише на початку. Далі, при правильному підході можна заставити працювати бізнес з мінімальною вашою участю.

Завжди на крок попереду

В бізнесі, керівник обов’язково повинен розвиватися. Стояння на місці погубить любий бізнес. Правильно говорять, що для того щоб бути успішним, не потрібно бути розумнішим за всіх, потрібно просто бути на крок попереду всіх.

Мало знати собі ціну, потрібно користуватися попитом

Мотивація – головна відмінність власного бізнесу та роботи по найму. Головною помилкою найманих робітників є переконання, що вони нікому нічого не винні.

Починати свій бізнес не страшно. Головне зрозуміти, що ти хочеш, і чим ти готовий пожертвувати. Чи важко зважитися стати підприємцем – особиста справа кожного. Для декого це просто крок в розвитку, а для іншого це подвиг.

Підприємницька жилка в людини або є, або немає, і це можна помітити в кожній людині. Але жилка – це не вроджене, її можна розвити в собі, якщо спілкуватися із правильними людьми, читати правильні книжки та журнали.

Бути найманим працівником потрібно до тих пір, поки не заробиш достатньо досвіду і навичок, щоб відкрити щось своє. І вже в свою справу вкласти все те, що довгі роки збирав і виношував. Ну і душу, звичайно.

By |2019-04-17T20:14:26+02:00Август 14th, 2016|Інтернет|0 Comments

Leave A Comment

20 − 9 =