Свій бізнес чи робота по найму

Ставши підприємцем, ми відразу стаємо поважними і гордими самі за себе. Але через деякий час спогади про найману роботу стають все частіші та частіші. Виконуючи свою роботи ти отримував скромну але регулярну зарплату, а ночами міцно спав замість того, щоб обдумувати плани розвитку свого бізнесу. Але і це проходить, і уже через рік – другий тяжко собі навіть уявити, як це – залежати від настрою керівництва, та отримувати мізер за свій дорогоцінний час.

Свій бізнес чи робота по найму

Відповідальність

Бізнес ніколи не дає багато вільного часу та багато грошей відразу. У людей, які працюють по найму робота більш-менш розподілена по часу, а власникам нового бізнесу про вільний час можна практично забути. Але це лише на початку. Далі, при правильному підході можна заставити працювати бізнес з мінімальною вашою участю.

Завжди на крок попереду

В бізнесі, керівник обов’язково повинен розвиватися. Стояння на місці погубить любий бізнес. Правильно говорять, що для того щоб бути успішним, не потрібно бути розумнішим за всіх, потрібно просто бути на крок попереду всіх.

Мало знати собі ціну, потрібно користуватися попитом

Мотивація – головна відмінність власного бізнесу та роботи по найму. Головною помилкою найманих робітників є переконання, що вони нікому нічого не винні.

Починати свій бізнес не страшно. Головне зрозуміти, що ти хочеш, і чим ти готовий пожертвувати. Чи важко зважитися стати підприємцем – особиста справа кожного. Для декого це просто крок в розвитку, а для іншого це подвиг.

Підприємницька жилка в людини або є, або немає, і це можна помітити в кожній людині. Але жилка – це не вроджене, її можна розвити в собі, якщо спілкуватися із правильними людьми, читати правильні книжки та журнали.

Бути найманим працівником потрібно до тих пір, поки не заробиш достатньо досвіду і навичок, щоб відкрити щось своє. І вже в свою справу вкласти все те, що довгі роки збирав і виношував. Ну і душу, звичайно.

Інвестиції для чайників

Я давно уже цікавлюсь куди можна вигідно та безпечно інвестувати свої гроші. Вивчаю та досліджую різні об’єкти для інвестування. Поки що ніяких серйозних інвестицій у мене немає, але я ще просто вчуся.

Розберемо знайомі та діючі варіанти інвестицій для мене.

1. Банківські вклади

Дуже простий і доступний спосіб. Ви гарантовано отримаєте дохід, розмір якого залежить від суми складу та процентної ставки.

2. Інвестиції в Форекс

Набирає популярності варіант інвестування грошей у валютний ринок Форекс. Але для того щоб отримати дохід потрібні знання, досвіт та вміння.  Перед тим як вкладати гроші в Форекс потрібно ознайомитися з усіма особливостями та нюансами ринку.

3. Інвестиції в ПАММ рахунки

В тому випадку, якщо у вас немає часу, уміння чи бажання освоювати торгівлю на валютному ринку, ви можете віддати свої гроші в управління уже досвідченому трейдеру. Який буде торгувати на ринку вашими грошима, а весь прибуток ви поділите між собою наперед визначеними долями. Хороший трейдер запросто принесе вам прибуток в 100-150% річних з мінімальними ризиками.

4. Інвестиції в золото та дорогоцінні метали

Всі часи золото було найбільш стабільним дорогоцінним металом. Золото практично ніколи не падає в ціні, тому це досить хороший інструмент для інвестицій.

5. Інвестиції в акції

Інвестиції в цінні папери (акції) – досить прибутковий вид інвестування, але пов’язаний з великими ризиками, тому що ринок постійно змінюється.

Акції досить складний спосіб інвестицій, і для того щоб отримувати прибуток потрібно добре розбиратися в нюансах.

6. Вклади в ПІФи

Паєвий інвестиційний фонд – це хороша можливість зберегти, а також примножити свій капітал з ризиком, який прямо пропорційний прибутку.

Не рекомендую вам інвестувати свої гроші в ПІФи, якщо вам не зрозуміла схема при якій ви будете отримувати прибуток.

7. Інвестиції в нерухомість та будівлі

Високоприбутковий тип інвестицій. Мінуси в тому, що інвестиції довгострокові, для того щоб отримати дохід вам прийдеться чекати рік, два, а то і набагато більше. Ще один мінус в тому, що інвестувати потрібно відразу велику суму.

8. Інвестиції в сайти

Ви маєте гроші для інвестицій? Маєте досвід ведення та просування сайтів? – Купіть собі перспективний сайт, який уже приносить дохід. Почніть його розвивати і підніміть місячний дохід до суми, яка вам потрібна.

Кожного дня сайт буде приносити вам прибуток, а продати прибутковий сайт можна завжди без проблем.

Правильно кажуть – припинити існування свого підприємства набагато важче ніж його розпочати.

Для багатьох фінансово освічених людей інвестиції – це не лише додаткових дохід, але і дуже цікаве заняття. Досягти вершин дано не всім, але мати позитивний результат може мати практично кожний.

Процес формування грамотного інвестора можна розділити на декілька етапів:

Етап 1

Насамперед потрібно визначити рівень бюджету, а точніше рівень своїх «вільних» коштів. Тобто коштів при втраті яких ви не відчуєте ніякого дискомфорту в  житті. Якщо ви володієте потрібною сумою, то переходимо до другого етапу.

Етап 2

Цей етап – це етап підготовки, потрібно задати собі деякі запитання:

  • Чи готовий я кожного місяця вкладати частину своїх доходів в інвестиції?
  • Яку суму я готовий інвестувати?
  • На який термін я планую інвестувати свої кошти, і що я очікую по завершенню даного терміну?

Таким чином ви зможете спланувати свій бюджет. Не варто мріяти про захмарні доходи, тому що без досвіду заробляти досить складно. Запам’ятайте, що для досвіду навіть поганий результат – важливий.

Етап 3

Тут постарайтеся чітко визначити свою інвестиційну мету. Тобто дайте собі відповідь, для чого вам інвестування, для того щоб забезпечити себе в старості, або для того щоб придбати собі квартиру. Не забувайте про інфляцію, при розрахунках враховуйте і її.

Етап 4

Читайте книги про те, як правильно інвестувати свої кошти, відвідуйте бізнес форуми, підпишіться на розсилки відомих інвесторів та бізнесменів.

Вивчайте всю доступну вам інформацію, тобто підвищуйте свою фінансову грамотність.

Етап 5

Тут ви будете планувати свою стратегію, тобто методи за допомогою яких ви будете здійснювати свою інвестиційну діяльність. Хтось женеться за стабільністю, а хтось любить ризикувати, і при цьому очікують великих прибутків.

Змінювати пріоритети по стратегії по ходу діла буде не правильно. Якщо зупинилися на консервативній стратегії, то дотримуйтесь її до кінця, і вивчайте всі тонкості.

 

Цілі на 2019 рік

Уже пройшло три дні від того часу, коли ми всі разом переходили зі старого 2018 в новий 2019 рік. Початок нового року це завжди свята, а тому вихідні та море вільного часу.

Початок року – це час коли всі ми обдумуємо прожитий рік, підводимо підсумки виконаних та не виконаних справ та плануємо своє існування на рік, який тільки но розпочався.

За вікном уже 2019 рік. Пора ставити цілі

Всі відомі бізнес тренери вважають, що планування життя, це один із важливих факторів досягнення успіху. І я думаю, що вони не помиляються. Проблема в тому, що багато людей не може відрізнити плани від цілей.

Мати в планах графу: “Купити новий автомобіль в 2019 році”, це добре, але це просто ціль. А для того щоб ця ціль стала реальністю потрібно скласти покроковий план дій. І чим краще ви обдумаєте свій план дій, тим детальніше ви його зможете собі описати. А коли у вас буде покроковий план дій, то досягти своєї цілі (мети), вам може завадити лише лінь або форс мажори.

Плани та цілі потрібно переглядати час від часу, і при потреба робити зміни, так, щоб в кінці року плани були виконані, а цілі досягненні, і ніякі форс мажори не стануть вам на перешкоді. А от з лінню треба боротися, радикально і безповоротно.

В ці святкові різдвяні та новорічні свята я також буду ставити собі цілі та планувати майбутній рік.

Хочу трошки розказати про особливості математичних розрахунків у світі інвестицій. Де навіть 2 + 2 не завжди дорівняє 4.

Вивчаючи велику кількість інформації, читаючи літературу та переглядаючи графіки і схеми, я побачив деякі особливості, які потрібно враховувати при формуванні свого прибуткового інвестиційного портфеля.

Деякі самі основні особливості, я хочу розказати вам, всім тих хто також хоче примножувати свої прибутки шляхом інвестування. Я надіюся, що вони принесуть хоч комусь користь, і полегшують цей тернистий шлях у світ інвестицій.

Сила складного процента

Хочу розказати про таку цікаву штуку, як капіталізація процентів, або як дехто каже – компаундінг. А я називаю це реінвестиції.

Переглядаючи доходи різних інвесторів чи інвестиційних фондів, ми бачимо лише цифри місячного доходу. Але що насправді приховується за цими цифрами.

Для прикладу, візьмемо якийсь інвестиційний фонд, який обіцяє місячний дохід – 10% від суми вкладу. А наш грошовий капітал, який ми будемо вкладати в даний фонд буде складати 100000$.

Що далі? Математика допомагає нам порахувати, що 12 місяців по 10% це 120% прибутку через рік. В грошовому еквіваленті це 120000$ чистого прибутку. Не погано, правда?

Але це не все. Формула не включає в себе реінвестування. А з урахування реінвестицій формула буде виглядати трохи по іншому. Ми не будемо виводити прибутки кожного місяця, а будемо вкладати його знову збільшуючи суму вкладу.

В перший місяць ми отримаємо 10% від 100000$ – це 10000$.

В кінці другого місяця ми отримаємо 10% від суми 110000$ – 11000$.

В кінці третього місяця заробіток буде становити – 12100$.

На четвертий місяць сума заробітку буде – 13310$……. і так далі.

В кінці року заробіток буде складати уже 213842, а це майже 214% річних.

Ось це і називається реінвестиціями чи капіталізація. Це потрібно враховувати при плануванні прибутків свого інвестиційного портфеля.

Вигідні інвестиції  Forex

Що таке 100$? – це невеличкий капітал, а точніше і не капітал зовсім. Все залежить від того, в чиїх руках буде ця сотня.

Представте собі, що у вас є чарівна коробка. Ви кладете в коробку своїх 100$, а через рік дістаєте звідти уже не 100, а цілих 320$. А якби ви в коробку поклали 1000$, то дістали б – 3200$. А якби 10000$ ….. всі відразу захотіли б таку коробку і собі.

А якщо така “коробка” існує? – В інтернеті. І за цією коробкою стоїть одна із найбільших інвестиційних компаній на нашому ринку, з річним капіталом більше 2,5 мільярда доларів – MMCIS Investments. А назва чудо коробки, яка робить для вас гроші — Index top 20.

Ваші гроші ідуть в управлінням 20 найуспішнішим трейдерам в рамках компанії. Серед цих трейдерів такі відомі імена, як Кондаков К.Г. , Бережной В.А. ,Волков С.В. , та інші. А це уже говорить про серйозність компанії.

Для інвестора все зроблено досить просто, потрібно просто зареєструватися і покласти гроші на свій рахунок в Index top 20. А розподіл коштів та всі відносини із трейдерами за вас буде робити компанія.

І все, нікого запрошувати та обманювати не потрібно. Це не піраміда (хочу багато хто так і вважає), і не МЛМ.

Можна дати в управління всі гроші і одному із цим трейдерів, але мінімальний депозит буде від 10000$. А для того щоб такі інвестиції могли бути доступними і малим інвесторам і був створений Index top 20, де мінімальний вклад рівний всього 100$.

Якщо враховувати реінвестиці, то річний прибуток складе більше 220%, що в 10-15 разів більше чим у банку.

Що ще потрібно?

Шукаєте сайт де можна розмістити безплатне оголошення про купівлю чи продаж в Севастополі? Сайт UKRBBS знаходиться тут. Велика кількість категорій та оголошень. Ви знайдете тут те, що вам потрібно.

PAMM — Percent Allocation Management Module – модуль управління процентним розподіленням

ПАММ ( від англ. PAMM — Percent Allocation Management Module – модуль управління процентним розподіленням) – спеціальний механізм роботи торгового рахунку, який технічно значно спрощую передачу коштів на торговий рахунок в управління для проведення операцій на фінансових ринках.

Простіше кажучи, ПАММ- це один з самих зручних видів довірчого управління, коли трейдер розпоряджається загальним капіталом, який внесли інвестори. Робиться це за допомогою одного рахунку, куди примагнічуються гроші всіх інвесторів.

Для того, щоб інвестовані кошту були в безпеці, трейдер відкриває рахунок на свої гроші, і не може розпоряджатися коштами своїх інвесторів. А може лише використовувати їх для здійснення торгових операції на ринку.

Весь прибуток та збиток буде розділятися між всіма інвесторами.

Завдяки такі технології основні функції в ПАММ рахунках, що відповідають за розподіл грошових коштів, є автоматизованими, а це скорочує багато ризиків для обидвох сторін, і дозволяє знизити мінімальну суму інвестицій навіть до 1$.

Отриманий прибуток розподіляється між інвесторами та трейдером в кінці кожного торгового інтервалу (зазвичай один раз на місяць).  Інвестори отримують прибутки пропорційні їхнім вкладам. Якщо один інвестор вклав в два рази більше коштів ніж інший, то і його прибуток буде у два рази більший. Трейдер отримує процент від прибутку інвесторів, крім свого торгового заробітку.

Розподіл збитків також розподіляється рівномірно і залежить від початкової суми вкладу. Якщо трейдер за місяць отримав просадку – 10%, то всі інвестори отримали збиток 10% від суми. Але трейдер не отримає відсоток від прибутку інвесторів до тих пір, поки не відновить їх вклади до початкового стану. Тому трейдери мають великий фінансовий інтерес у тому щоб у нього було багато інвесторів, і всі вони отримували великий прибуток.

2019-08-12T21:35:07+02:00

Оставить комментарий

5 × 4 =