Умови проживання в хостелі Курманович

/Умови проживання в хостелі Курманович

Умови проживання в хостелі Курманович

Умови проживання в хостелі Курманович

Проживання у Львові під час вашого перебування у нашому місті має залишати лише приємні спогади та бажання повернутися до нас наступної вашої подорожі. Саме Хостел На Курмановича пропонує лояльні умови поселення та проживання у місті Львові.  Проживання в хостелі подарує вам комфортабельний затишок та спокій.

Проживання в хостелі

Умови проживання в хостелі

Вигоди (душі, туалети) знаходяться та поверсі та є загальнодоступними для усіх проживаючих. Холодне та гаряче водопостачанння здійснюється цілодобово, тому Ви зможете прийняти душ у будь-який зручний для вас час доби. На поверсі є кухня із холодильником, електроплитою та посудом для приготування сніданків та обідів. Або ж ви можете замовити доставку обідів у адміністратора хостелу.

Поселення

Готельна доба у хостелі розпочинається о 12.00 та завершується о 12.00.

Поселення та обслуговування клієнтів хостелу здійснюється цілодобово, тому Ви можете прибути та поселитися у хостелі На Курмановича у будь-який зручний для Вас час готельної доби.

Раннє заселення від 06.00 до 12.00 здійснюється безкоштовно, але лише за умови попереднього погодження із менеджером хостелу та наявності вільних номерів.

Оплата

Розрахуватися за проживання у хостелі На Курмановича Ви можете готівкою, по перерахунку або банківською карткою Visa/MasterCard.

Адміністрація

Працівники хостелу володіють українською, російською, англійською та польською мовами і охоче нададуть Вам необхідну інформацію або послугу із переліку тих, що пропонуються хостелом.

Додатково Ви можете замовити у чергового адміністратора хостелу каву або чай, замовити доставку сніданків, обідів та вечерь безпосередньо до хостелу, а також отримати інформацію щодо туристичних послуг від наших партнерів.

Міні-кіоск

На території хостелу працює міні-кіоск, де ви зможете придбати промтовари, засоби гігієни та інші різноманітні речі першої необхідності.

Камера зберігання та сейф

Наш хостел забезпечує безпеку ваших речей під час проживання у Львові.

Інтернет, відпочинок

У нас також діє Wi-Fi-зона на платній основі. Тим, хто не захопив із собою свого ноутбук (лаптоп), запропонуємо скористатись комп’ютером у кімнаті адміністратора. У просторому холі – зоні відпочинку хостелу На Курмановича – завжди до ваших послуг та розваг телевізор із DVD-програвачем.

Паркінг

Додатковою перевагою для організованих туристичних або спортивних груп є те, що відразу поруч із приміщенням хостелу 20-тимісний паркінг, а у внутрішньому дворі є ще один додатковий паркінг на 20 автомобілів, тобто існує можливість паркування туристичних автобусів. Для автобусів завжди зарезервовано паркувальні місця.

Львів не залишає байдужим жодного відвідувача міста, втім працівники хостелу На Курмановича докладуть усіх зусиль для того, щоб Ваші спогади про Львів були виключно позитивними

By |2019-05-07T14:17:04+02:00Март 21st, 2016|Без рубрики|Комментарии к записи Умови проживання в хостелі Курманович отключены