Як вибрати хостинг та що впливає на просування сайту

//Як вибрати хостинг та що впливає на просування сайту

Як вибрати хостинг та що впливає на просування сайту

Що таке хостинг?

Хостинг сайту це виділення апаратних ресурсів на сервері для відображення Вашого сайту в мережі Інтернет. Апаратні ресурси це місце на жорсткому диску для файлів сайту, необхідні для роботи обчислювальні потужності, а також програмне середовище, бази даних сайту, поштові сервіси та інше.

Як вибрати хостинг?

Хостинг буває платний і безкоштовний. Для непрофесійних сайтів, для створення шкільних або студентських проектів можна працювати з безкоштовним хостингом. Однак для комерційних проектів краще вибрати платний хостинг. При безкоштовному хостингу існують суттєві технічні обмеження. Більш того, на більшості безкоштовних хостингів передбачене обов’язкове розміщення посторонньої реклами на сайті (банерів, посилань тощо), що погано відобразиться на зовнішньому вигляді вашого сайту, а також на іміджу вашої компанії.

Для серйозного сайту варто замовити платний хостинг, тим більше що можна вибрати відносно недорогий варіант. Купуючи платний хостинг у нас ви отримуєте стабільну роботу та професійну підтримку для вашого сайту.

Просування сайта в Інтернеті за допомогою крауд-маркетинга

Просування сайту крауд-маркетингом http://embo.com.ua/crowd-marketing/  спробуйте новий спосіб просування сайтів — крауд-маркетингом. Що це дасть? Крауд-посилання це хороший спосіб наростити масу сайта недорого. Одне посилання коштує близько 40 -70 грн.

By |2016-03-16T22:33:47+02:00Март 16th, 2016|Сайтостроение|0 Comments

Leave A Comment

12 + двенадцать =